kazakistan nakliye

Bu hafta 2 komple tır gerekli yükler hazir . Musait aracınız var mı ? Peşin odeme , 2900 usd hedef navlun . Yükleme Adres: 612601, Russia, Kirov region, Kotelnich city, Bazoviy str. 1. Varış adresi : Sultanbeyli istanbul  20 ton  Detaylarını belirttiğiniz yükünüzün Ostim/Ankara adresinizden alınacak şekilde Ankara gümrük çıkışlı, Bakü gümrük teslim parsiyel taşıma fiyatımız  Çıkışlarımız Çarşamba ve Cuma günleri olup varış süremiz ortalama 1 haftadır. kazakistan nakliye  5 adet aşağıdaki ölçülerde tıra ihtiyacımız var. Malzeme cinsi: Paslanmaz çelik çamur karıştırma makinesi. Her birinin ağırlığı ortalama 3,5 ton civarında olacak. Görsel iletiyorum. Gönderi boyutları : L =12501(mm) x W=2400(mm) x H=2306 (mm) dir. Yükleme Adresi: 5 adet tır Aliağa İzmirden alınacak. Gönderi Adresi: Sliven, Bulgaristan Üstten yükleme yapılacağı için brandalı tır tercihimizdir. Teklif ve termin gönderebilir misiniz?  Konu yüklemeniz için beher araç navlunumuz Geçerlilik: WEEK- 4 / 2022 Transit süre : 3-4  gündür.

  •  Beher komple araç için maksimum yükleme sınırı kara araçları için 22.000 kg’ dır. 
  •  Navlun teklifimize yurtdışı gümrükleme dahil değildir. Talep edilmesi durumunda ilave masraf oluşacaktır.
  •  Navlun teklifimiz Doktor Kontrol masrafı gerektiren, ADR sınıfına giren , gabari dışı,frigorifik ve yüksek mal bedelli yükler  için geçerli değildir.
  •  Teklifimiz direkt satışlı faturalara sahip ticaretlerde geçerli olup; 3lü satışlarda CEMT farkı oluşabilmektedir.
  •  Tekliflerimiz  tek yükleme, tek boşaltma olarak geçerli olup; çoklu yükleme/ boşaltmalar için kilometre farkı hesaplanmaktadır. 
  •  Serbest sure yüklemede 24 / boşaltmada 48 saattir. Bu surenin aşılması durumunda araç basına 150 €/gün seklinde ilave masraf oluşacaktır.
  •  Yüklemeden en az 2-3 iş günü öncesinden yük siparişinin tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.
  •  Her araç birbirinden bağımsız gümrük evraklarına sahip olmalıdır. Teklifimiz tek faturalı ve konvoy gerektiren yüklemeler için geçerli değildir.
  •  Araçlarımız CMR sigortası kapsamında olup; yüke ait sorumluluğumuz CMR Konvansiyonunun Taşımacıya yüklediği kadar ile sınırlıdır. (bkz. TC Resmi Gazete (04.01.1995/22161). Ayrıca mal sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Türkmenistan için navlun talebimiz aşağıdadır. Akreditifli sipariştir, bu sebeple İran rotası kullanılmayacaktır. Gürcistan-Azerbaycan-Türkmenistan rotası kullanılacaktır.  Ürünler ADRlidir. Zirai ilaçtır.  Teklifte fiyatların ADR dahil fiyatlar olduğu mutlaka belirtilmelidir. Her araç 25 ton yüklenebilecek kapasitede olacaktır. Maksimum 22 ton için verilen teklifler dikkate alınmayacaktır. Teklifte fiyatların 25 tonluk araçlar için olduğu mutlaka belirtilmelidir. Paletli yüklenecektir. 100X120cm paletler olacaktır. Konya yükleme ve gümrükleme olacaktır. Planlanan sevk tarihleri: 21 Ağustos  -  Toplam: 20 -25 araç  Aşağıdaki taşımalar için navlun rica ediyorum. Yükleme yeri:Afyon 6 adet standart tır  15 Eylül’de yüklenecek.. Cargo : Tahıl siloları Place of Delivery : Kazakistan - Taldy Qorgan O zaman sadece Türk menşeli ürünlere Eur.1 dolaşım belgesini düzenliyoruz Sensöre Menşe düzenlemeden ihracatınızı tamamlayacağız  kazakistan nakliye firmaları Azerbaycan Bakü şehrine 5 ton çay göndermek istiyoruz.Fiyat nedir yardımcı olabilir misiniz?Kolili siyah çay,paletli yada paletsiz yükleme yapılabilir. Yükleme Rize şubemizden olacak,adresi: Aksu Mah.Organize San.Bölgesi-Kalkandere-Rize  Oncelikle Geçmiş bayramin mübarek olsun 3 paket malzemem var  moskovada Hazir Resimleri boyutlari ve kg lari asagida Turkiyeye sevk edeceğiz burdada gümrükte bekleteceğim sonrasinda transit ticaret askabata yollayacagim

 

28/08 de turkiyeden cikaracagim Parsiyel tir erenkoy teslimi Ve Havalimani teslim olmak uzere iki alternatif rica ederim Moskova cikis gumrugunu biz yapacagiz Turkiyede ithalat olmayacak Transit olacak Acil navlun ve yakin tarihli araç bilgisi ve uçak bilgisi rica ederim Uçak ile sevk edildiğinde gümrükte free time ne kadar Bilgi rica ederim  Konyadan  Pakistan’a (Multan) kamyonla  2 adet sandık her bir  sandık ölçüsü 2000x2350x1200, toplam 1400 kg ( sandıklar üst üste konulabilir) kargo için fiyat teklifi ve teslim  süresini vere bilir misiniz? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Firmamız tarafından İran’ın Tahran şehrine Karayolu ile ürün göndermek istiyoruz. Ürün bilgilerinin paylaşımı aşağıda yapılmıştır. Tarafınızdan bu bilgilere istinaden oluşabilecek detaylı tüm masrafların tarafımızla paylaşılması konusunda yardımlarınızı rica ederim

Kaynak lojistik firmaları

© 2022 Tüm Hakları Saklıdır. |